Vaša Realitná Kancelária.sk – PANELÁK

Vaša Realitná Kancelária.sk – PANELÁK

PANELÁK – Vaša Realitná Kancelária.sk patrí medzi najvýznamnejšie zákaznícky orientované bratislavské realitné spoločnosti.

Každý žijeme svoj príbeh. Túžime si v ňom splniť napríklad aj svoj sen o bývaní, ale niekedy nevieme, na koho sa obrátiť. Chceme sa presťahovať a kúpiť si vlastné bývanie s asistenciou profesionálov a nevieme, kde nájsť tú správnu realitnú kancelariu, ktorej by nešlo len o zisk z provízií, ale hlavne o zákazníka a dojednanie tých najvýhodnejších podmienok pri realizácii akehokoľvek zámeru. Team PANELÁKu vám pomôže a bude naše potešenie stať sa aj vašou realitnou kanceláriou!

Vďaka silnému zázemiu, detailnej znalosti miestneho trhu, vedomostí našich realitných špecialistov a cenným osobným kontaktom, vám vieme zabezpečiť atraktívnu ponuku a výhodné podmienky pri realizácii vášho zámeru. Profesionálny klientsky servis, ktorý zahŕňa právne, daňové a hypotekárne poradenstvo je zárukou profesionálnej a bezproblémovej transakcie pri kúpe, predaji, prenájme alebo iných investíciách do nehnuteľností.

Váš príbeh. Vaše nové bývanie. Vaša realitná kancelária.

Tel.: 0905 105 555
Web: www.vasarealitnakancelaria.sk