Ochranné Sklíčka – PanzerGlass

Ochranné Sklíčka – PanzerGlass

Predaj ochranných skiel PanzerGlass pre Smartphony a Tablety pre zákazníkom, ktorí zvažujú estetické aspekty, a nechú mať telefón obalený rôznymi plastovými a gumenými obalmi.

PanzerGlass je patentom chránené japonské sklo určené na ochranu displeja smartfónov a tabletov.

PanzerGlass je určený zákazníkom, ktorím sa páči originálny dizajn telefónu, alebo tabletu.

PanzerGlass je vyrobený z japonského kaleného skla, ktoré je 9-krát pevnejšie než obyčajné sklo. Skladá sa z viacerých vrstiev. Silikónová vrstva zabezpečuje pevné držanie skla na obrazovke, jeho presné nasadenie bez bubliniek a zníženia citlivosti obrazovky. PET vrstva robí sklo pružnejším a zabraňuje jeho roztriešteniu. Oleofóbna vrstva je odolná proti odtlačkom prstov a zabezpečuje ľahké čistenie.

PanzerGlass je vyrobený z kaleného japonského skla. Kalenie skla je citlivý proces v rámci ktorého sa sklo zahrieva v sušiarni pri teplote 500° C po dobu 5 hodín. Výsledkom tohto procesu je vysoká odolonosť skla PanzerGlass.

PanzerGlass odoláva bežným nárazom, odolá aj úderom kladiva. PanzerGlass nepoškriabete pri každodennom používaní, nepoškriabali ho ani ostré nože. PanzerGlass je hrubý iba 0,4 mm a váži len 7 gramov, takže ani nepocítite, že ho máte. PanzerGlass je extrémne bezpečný, ak sa rozbije, tak na malé tupé kúsky, ktoré drží pohromade PET vrstva.

Tel.: 0948 509 576
Web: www.panzershop.sk